Veckoauktion den 21 maj 2007

  • Sortera efter

  • 4210 Byrå
    Såld: 2.500 kr

    Såldes den 21 maj 2007
  • 5689 Byrå
    vitfmålad, 3-lådig, längd: 90, djup: 48, höjd: 80
    Såld: 700 kr

    Såldes den 21 maj 2007
  • 5389 Byst
    Karl XII, gips, höjd: 32 (skador)
    Såld: 450 kr

    Såldes den 21 maj 2007
  • 4252 Fat
    Såld: 250 kr

    Såldes den 21 maj 2007
  • 4113 Fat
    Pottermagestuen, kvinna med fågel, längd: 32
    Såld: 100 kr

    Såldes den 21 maj 2007
  • 5165 Fat
    Såld: 500 kr

    Såldes den 21 maj 2007
  • 5301 Ramar
    2 st innermått 80x66 68x40, 5
    Såld: 100 kr

    Såldes den 21 maj 2007
  • 4783 Ramar
    5 st inglasade ramar innermått 51x64
    Såld: 100 kr

    Såldes den 21 maj 2007
  • 5022 Reseur
    mässing 1800-tal, Collet Paris, höjd: 10
    Såld: 450 kr

    Såldes den 21 maj 2007
  • 4455 Vas
    Iittala, Tapio Wirkkala, höjd: 24
    UTGICK

    21 maj kl 16:41
  • 5249 Vas
    Japan, höjd: 31
    Såld: 300 kr

    Såldes den 21 maj 2007
  • 5211 Vas
    Såld: 1.300 kr

    Såldes den 21 maj 2007
  • 4772 Vas
    majolika, höjd: 50
    Såld: 700 kr

    Såldes den 21 maj 2007
  • 4631 Vas
    Rörstrand, höjd: 22
    Såld: 100 kr

    Såldes den 21 maj 2007
  • 5035 Vas
    Såld: 800 kr

    Såldes den 21 maj 2007
  • 5417 Ytterfoder
    Såld: 150 kr

    Såldes den 21 maj 2007

Ladda ner broschyr